NIEOGARY NOCĄ — WITAMY!

Przegrywamy z dumą, wygrywamy z radością

 

Grupa grająca w fps-y

głównie Rainbow Six Siege

NIEOGARY NOCĄ — O nas

 

 

Hej.

Jeśli szukasz teamu do wspólnej gry w R6 to zapraszamy :)

Najpierw o nas:

Jesteśmy kilkuosobową grupą ludzi w wieku 30+, przeciętnego poziomu silver, grającymi po pracy nie o złote majtki, a po to, by po tej pracy odpocząć. Staramy się grać bez spin (choć tarcia wiadomo, zdarzają się), nie musimy wygrywać za wszelką cenę, a ranga dynda nam.. wiadomo jak.

Niemniej wygrywać lubimy jak każdy :) Szczególnie, jeśli wychodzi nam to z sensem. Generalnie na kanale jest wesoło jak to przy spotkaniu ludzi w podobnym wieku i podobnych oczekiwaniach :)

 Mniej więcej tak to wygląda.

Aha, grywamy prawie codziennie głównie po 22-giej (w różnej konfiguracji; każdy ma życie), a co najlepsze - organizujemy zloty :)

 

Jesteś zainteresowany ???  kliknij "Log In" i przejdź przez proces rejestracji.

Po zarejestrowaniu się będziesz mógł skorzystać z forum, na którym zostawisz nam namiar na konto Uplay oraz kilka słów o sobie. Następnie w przypadku pozytywnej weryfikacji administrator skontaktuje się z Tobą przez platformę Uplay i jednocześnie 

nada uprawnienia do poruszania się po stronie - głównie forum, gdzie możesz zapoznać się z ważnymi informacjami (w tym z adresem serwera TeamSpeak).

 

Ważne! Po zalogowaniu ustaw swój profil jako publiczny aby otrzymywać wszystkie powiadomienia oraz edytuj nazwę pod awatarem umieszczając tam swój nick Uplay.

 

 

Pozdrawiamy

 

                       Team Nieogary

©2020 by Nieogary Nocą. Stworzone przy pomocy Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now